Farmářský obchod

V této kategorii najdete vše o „Farm Shop“. Skvělé nápady, sklenice a lahve pro farmářské obchody / farmářské obchody. Nabízíme širokou škálu dekorativních zavařovacích sklenic pro vaše lahůdky, hezké likérové ​​lahve a potištěné lahve. Naše odpovídající příslušenství završuje prezentaci. Doporučujeme mimo jiné 200ml lahvičku z čirého skla „Hruška"", 200ml ručně foukanou láhev „Jablko"" a 1000ml lahvičku s otočným víčkem ""Slunečnice"" ideální pro vaše likéry, džusy a Nabízíme také displeje, které mohou být označeny štítky, například „Ovce“ displej nebo kovové štítky, jako je vaječný koňak nebo pomeranč, dostupné od nás v různých variantách a velikostech.

Hledáte lahve pro farmáře / farmy nebo zemědělské podniky?

Lahve-a-sklenice vám nabízí velký sortiment skleněných lahví. Komerční i soukromí zákazníci si mohou v našem online obchodě objednat levný počet lahví za levné podmínky. Naše ceny jsou odstupňovány podle vašich skutečných zemědělských potřeb. Dobře zabalené zboží zasíláme přímo k vám v balíčku nebo na paletě.

Jako přímý obchodník: „Vyzkoušejte to“

Máte nápad, hledáte poutač akce? Váš vlastní vaječný koňak? První jarní květ od farmáře? Farmářská hořčice? Něco zvláštního na Vánoce? Vašemu přímému marketingu nic nestojí v cestě, ani v malém množství. V naší nabídce najdete také neobvyklé sklenice a lahve. Speciální formy jako např Jedle nebo hvězda na Vánoce, šťastné prase, které se hodí k farmě, nebo barevně potištěné lahve s mlékem. Správné spojovací prvky a příslušenství najdete také v našem obchodě. Takže můžete na své výrobky upozornit pestrou škálou.

Vaši zákazníci budou u jednoho nebo druhého článku doslova „ohromeni“ a každodenní předměty, jako je klobása nebo likér, se rychle stanou speciálním suvenýrem se zvláště skvělou chutí.

Přejeme vám mnoho úspěchů a jsme si jisti, že v našem sortimentu najdete to správné sklo.
Dodáváme velké množství na vaši farmu na paletě.
* Ceny vč. DPH a náklady na dopravu
© 2022 Flaschenland GmbH