Skleněné láhve

Na lahve-a-sklenice najdete širokou škálu skleněných lahví pro soukromé i komerční použití. Všechny ceny lahví zahrnují uzávěr a DPH Nabídka zahrnuje: Láhve na likéry, lahve na lihoviny, lahve Bordeaux, lahve na víno, lahve na pivo, lahve s octem, lahve s olejem, karamelky a jiné typy lahví, od 20 ml do 54 litrů. Nízké ceny a rychlá doprava, bez minimálního množství objednávky!
40ml lékárna láhev
Série
2,32
Včetně DPH. plus poštovné a balné
Ihned připraven k odeslání
Dodací lhůta 1-5 pracovní dny
v košíku
Z množství Cena za kus
1 2,32
10 2,26
25 2,18
50 2,04
100 1,93
200 1,80
900 1,49
1800 1,34
3600 1,15

Kupte si levné skleněné lahve na lahve-a-sklenice

Hledáte prázdné skleněné lahve? Levné skleněné lahve najdete zde na lahve-a-sklenice!

Nabízíme vám širokou škálu prázdných skleněných lahví v široké škále barev a tvarů. Počínaje malými 20 ml miniaturními lahvemi a lahvemi na vzorky, 100 ml skleněné lahve, 200 ml skleněné lahve, 250 ml skleněné lahve, 350 ml skleněné lahve, 500 ml skleněné lahve, 700 ml skleněné lahve, litrové lahve a lahve ve větších objemech.

Prodáváme prázdné skleněné lahve k vyplnění v našem online obchodě. Láhve si u nás můžete koupit v malém počtu. Nabízíme však také možnost objednat celé palety. Soukromí zákazníci a komerční zákazníci najdou odpovídající nabídku za odstupňovanou cenu pro příslušný článek.

Barvy skla

Barevné spektrum sahá od čirého skla, starozeleného, hnědého skla, bledozeleného až po modré sklo. Nejoblíbenější lahve na lihoviny jsou lahve z čirého skla. To je místo, kde si obsah přijde na své. Vaječný likér, malinový likér, vinný broskvový likér, získají svou speciální chuť ze správné láhve.

Výhoda tmavých lahví spočívá v jejich neprůhlednosti v závislosti na barvě skla a související ochraně světle citlivého obsahu před UV zářením.

Původ našich skleněných lahví

Země lahví spolupracuje hlavně se známými německými a evropskými výrobci skla. Nakupujeme oblíbené modely lahví ze sortimentu sklárny a necháváme tam také vyrábět vlastní produkce. Tyto položky najdete pouze od nás v zemi lahví.

Příslušenství, korky, smršťovací kapsle

V našem online obchodě najdete také správné příslušenství! Špičkové korky, dřevěné kliky na rukojeti, šroubovací uzávěry, uzávěry se sponami lze k našim lahvím přidat nebo doobjednat. V naší nabídce najdete také odpovídající smršťovací kapsli!

Výhody skleněné láhve

Sklo se skládá převážně z křemenného písku, sody a vápna. Suroviny se taví ve skleněné tavenině při teplotách kolem 1600 stupňů a poté se tvarují do lahve mnoha různými způsoby. Suroviny jsou v přírodě k dispozici ve velkém množství.

Sklo je bez chuti, plynotěsné a bez zápachu a nekombinuje se s obsahem. Sklo lze hygienicky sterilizovat a použít několikrát jako nápojový obal.

100% recyklovatelné

Skleněné obaly lze přidávat do recyklačního cyklu tak často, jak je požadováno. Odpadní sklo získané recyklací se přidává do taveniny skla a snižuje teploty tání během výroby skla. To chrání životní prostředí! Staré sklo zlikvidujte v příslušných sběrných nádobách na recyklaci..

Mezi naše zákazníky patří soukromí i komerční zákazníci. Plnící společnosti, zahrádkáři, svatební hostiny, podniky, hotely, zemědělci - lahve pro každého najdete v našem sortimentu!

Potřebuješ pomoc? Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře a my vám rádi pomůžeme.
Doufáme, že si prohlížení vašeho týmu na lahve-a-sklenice užijete!

* Ceny vč. DPH a náklady na dopravu
© 2022 Flaschenland GmbH