Láhve na ocet & olej

Lahve na ocet a olej - na ocet, oleje na vaření a olivové oleje všeho druhu! Nabízíme vám širokou škálu lahví s octem a lahví s olejem. Keramické džbány nebo láhve z kameniny jsou také ideální pro skladování octa a oleje. Naše výrobky pro skladování octa a oleje jsou k dispozici v mnoha různých barvách, tvarech a množství náplně, stejně jako s různými uzávěry lahví.

Kupte si lahve na ocet a olej na lahve-a-sklenice!

Kupujete lahve s octem a lahve s olejem? Pak jste na lahve-a-sklenice na správném místě. Zakoupené octové a olejové výrobky můžete přenést do krásných lahví nebo můžete elegantně plnit výrobky vlastní výroby. Naše lahve s octem a olejem si mohou objednat soukromí i firemní zákazníci. Podívejte se na naše hromadné ceny, stojí to za to!

Sortiment lahví na ocet a olej

materiál

skleněná láhev

V našem obchodě najdete octové lahve a olejové lahve ze skla pro skladování. Zde si například můžete vybrat mezi barvami starožitná zelená a čirá. Zelené lahve jsou často spojovány s olejem a jsou typickým způsobem skladování panenského olivového oleje. Čiré skleněné lahve na druhé straně umožňují snadné vidění obsahu lahve. Díky tomu jsou obzvláště vhodné pro domácí oleje, jako je lahodný česnekový olej nebo ohnivý čili olej.

Keramika / kamenina

Keramické džbány a kameninové láhve nabízejí 100% ochranu před světlem, dobrý chladicí účinek a vysokou odolnost vůči kyselinám. Proto lze v těchto nádobách perfektně skladovat také ocet a olej. Svou novou láhev s octem a láhev s olejem si můžete u nás objednat v červenohnědé, béžové, bílé, černě matné a hnědě přírodní. Nedokážete se rozhodnout? Pak si jednoduše objednejte několik lahví s octem a lahví s olejem v našem online obchodě!

Kapacita

Nezáleží na tom, zda chcete naplnit nebo uskladnit jen malé množství nebo několik litrů oleje a octa. Náš online sortiment vám nabízí širokou škálu objemů lahví. Objednejte si z Bottleneckland 20ml, 60ml, 100ml, 200ml, 250ml, 350ml, 500ml, 750ml a 1000ml lahve s octem a olejem. Lahve s malým objemem jsou vhodné zejména na dárky, jako je domácí olej a ocet, pro přátele a kolegy. Velké množství se obzvláště vyplatí nadšencům vaření, protože už nikdy nebudete čelit prázdné lahvi s olejem.

tvarovat

V našem internetovém obchodě s lahvemi najdete prázdné lahve v každém tvaru, abyste mohli v kuchyni uložit svůj ocet, olej nebo balzamikový ocet. Ať už hledáte zelenou moderní obdélníkovou skleněnou láhev, upřednostňujete čirou čtvercovou skleněnou láhev nebo dáváte přednost tradičnímu designu, jako jsou naše kulaté kameninové láhve nebo naše tradiční oválné čiré a starožitné zelené skleněné lahve. V našem online obchodě vám nabízíme různé tvary lahví s octem a lahví s olejem. Určitě zde najdete láhev octa nebo oleje do vaší kuchyně!

původ

Většina našich produktů se objednává přímo od známých evropských skláren. Některé z našich lahví, například tradiční čiré a starožitné zelené skleněné lahve s rukojetí a korkovým uzávěrem, pocházejí z tradiční sklárny v Itálii. Kameninové lahve pocházejí z našeho krásného regionu Westerwald. Kameninové lahve jsou velmi oblíbené díky svým zvláštním vlastnostem a dobré kvalitě. Keramické lahve jsou obzvláště vhodné, pokud hledáte nádobu na ocet, olej nebo balzamikový ocet! Naše moderní lahve na ocet a lahve na olej s odpovídajícími výtoky také pocházejí z tradiční italské sklárny.

Pokud byste chtěli získat více informací o konkrétní láhvi, pošlete nám e-mail na náš zákaznický servis. Jsme tu, abychom vám pomohli.

zařízení

Hledáte vhodné příslušenství pro láhev s octem nebo láhev s olejem? V našem online obchodě s lahvemi vám nabízíme různé nástavce pro různé velikosti lahví. Náš sortiment příslušenství je velmi velký. Prodáváme různé varianty dřevěných zátek v různých velikostech. V našem online obchodě najdete také odlévací hubice a dávkovače z nerezové oceli nebo plastu.

Všechny naše prázdné lahve na ocet a olej jsou dodávány s vhodným uzávěrem. Uzávěry se liší v závislosti na typu lahve. Lahve se šroubovacím uzávěrem, s korkem, s otočným víčkem a šroubovacím uzávěrem """" DOP """" s dávkovací vložkou z plastu.

Nápady na recepty

Domácí chilli olej - Ukážeme vám, jak si můžete snadno vyrobit chilli olej doma. Vyplněný v jedné z našich lahví z Bottlenecklandu, chilli olej je perfektní jako dárek.

Co potřebuješ:

  • ✔ 1 skleněná láhev
  • ✔ 100 ml olivového oleje
  • ✔ 2-4 sušené chilli papričky

Příprava:

* Ceny vč. DPH a náklady na dopravu
© 2022 Flaschenland GmbH